Skup nieruchomości PowązkiZajmujemy się skupem nieruchomości - głównie mieszkań w Warszawie oraz jej bliskich okolicach. Dokonujemy płatności przy notariuszu już w 7 dni od pierwszego kontaktu z nami.

Dla klienta ważny jest czas sprzedaży nieruchomości...

Skup nieruchomości Powązki

Skorzystanie z oferty skupu nieruchomości to alternatywne rozwiązanie dla samodzielnej sprzedaży lub też dla skorzystania z usług agencji nieruchomości. Skupy tego rodzaju zajmują się obrotem nieruchomościami – skupują je od klientów praktycznie od ręki i mogą zapłacić za sprzedaż nawet w przeciągu kilku dni!

Skupy mogą odkupić od swoich klientów nieruchomości różnych typów, w tym domy jednorodzinne, mieszkania, a także działki. Nieruchomości te muszą spełniać określone wymogi skupu, na przykład dotyczące lokalizacji.

Plusem jest fakt, że w skupie można odsprzedać także te nieruchomości, które określane są mianem trudnych, na przykład mieszkania po pożarach czy zalaniu, w złej kondycji, zadłużone, z lokatorami, z komornikiem.

Pracownicy skupów nieruchomości mogą zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę – od wykonania wyceny, aż do przygotowania odpowiedniej dokumentacji, po umówienie dogodnego terminu podpisu umowy w kancelarii notarialnej. To gwarancja komfortowej transakcji!

Najważniejsze zalety korzystania z usług skupów nieruchomości:

- skup nieruchomości różnych typów – w każdej kondycji oraz w różnych stanach prawnych
- rzetelna wycena nieruchomości – wykonana przez fachowych rzeczoznawców
- pomoc w formalnościach – przygotowanie dokumentacji i inne czynności
- błyskawiczna transakcja – można zamknąć ją już w kilka dni
- natychmiastowa wypłata środków – w gotówce albo przelewem na konto
- korzystne ceny – koszt odkupu waha się najczęściej w przedziale od 60% do 90% wartości nieruchomości
- przejrzyste warunki umowy – dogodne dla sprzedającego nieruchomość klienta
- bezpieczeństwo transakcji – jest potwierdzana aktem notarialnym sprzedaży nieruchomości u notariusza

Te wszystkie zalety powodują, że skup mieszkań to korzystna propozycja przeznaczona dla każdego, kto chciałby szybko i sprawnie odsprzedać nieruchomość – bez czekania na to, aż zgłosi się zainteresowany nią kupujący!
 

Szybkie oględziny

Po wysłaniu formularza lub kontakcie telefonicznym staramy się jak najszybciej przeprowadzić oględziny nieruchomości. Często jeśli mamy wolny termin dokonujemy oględzin tego samego lub następnego dnia po kontakcie...

To tylko od Państwa opisu nieruchomości i jego szczegółów (jak numer księgi wieczystej) zależy jak szybko po wstępnej analizie opłacalności transakcji dojdzie do naszego spotkania.Często zadawane pytania czyli FAQ

1Gdzie i jak sprzedać mieszkanie zadłużone w spółdzielni lub kredytem ?
Skupujemy mieszkania i nieruchomości zadłużone, w pierwszej kolejności zgodnie z prawem spłacając dług ciążący na nieruchomości a różnicę pozostałą przekazując sprzedającemu...

Oczywiście są różne zadłużenia np.:
- zadłużenie wynikające z kredytu hipotecznego i wtedy środki z transakcji sprzedaży najpierw zabezpieczają wierzytelność bankową a reszta jest przekazywana na konto sprzedającego nieruchomość
- zadłużenie w spółdzielni, wspólnocie mieszkaniowej, które przy zakupie także jest opłacane jako pierwsze a dopiero pozostałe środki będące różnicą ceny i długów otrzymuje sprzedający
- zadłużenie publiczno-prawne wynikające z niezapłaconych podatków od nieruchomości czy opłat za użytkowanie wieczyste
- zadłużenie z tytułu niezapłaconych rachunków za gaz, prąd, wodę, ścieki, które często przypisywane są do lokalu a nie osoby fizycznej właściciela
- zadłużenie skarbowe lub inne zadłużenie, gdzie organy administracji publicznej prowadzą egzekucję z nieruchomości
2Czy to prawda że można sprzedać mieszkanie w tydzień ?
Tak. W przypadku mieszkań atrakcyjnych cenowo i lokalizacyjnie, gdzie właściciel przygotuje pełną dokumentację np. o braku zalegania ze spółdzielni mieszkaniowej, o braku osób zameldowanych w lokalu podejmujemy bardzo szybkie kroki do wstępnych oględzin, zaproponowania ceny wiążącej a w przypadku akceptacji ustalamy z kancelarią notarialną termin podpisania aktu.

Jeśli dokumentacja się zgadza a oferta cenowa wysunięta z naszej strony pokrywa się z oczekiwaniami sprzedającego a do tego nie wypadają święta, dni wolne od pracy to zdarza się, że podpisujemy akt notarialny już w 3 dni od spotkania się ze sprzedającym i oględzin danej nieruchomości...
3Jak szybko sprzedać mieszkanie w Warszawie?
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami...Ponieważ ciężko mówić przez telefon o propozycji cenowej proszę nie wymagać od nas po krótkiej rozmowie, że powiemy ile możemy za daną nieruchomość zapłacić.

Prosimy o kontakt poprzez formularz, gdzie dokładny opis wraz z numerem księgi wieczystej i szczegółowym opisem znacznie ułatwi nam podjęcie wstępnej decyzji o oględzinach i zakupie Państwa mieszkania, czy innej nieruchomości.

Nawet podanie piętra ma tutaj znaczenie, ponieważ jak Państwo wiecie mieszkania na parterze są tańsze już przy zakupie od developera o 10-15% (często wynagradzane np. darmowym miejscem parkingowym) albo nieruchomości na 4tym piętrze w bloku bez windy które są znacznie tańsze ze względu na utrudnioną sprzedaż...
4Sprzedaż mieszkania za gotówkę - jak to jest ?
W zasadzie to przenośnia i przy zakupie mieszkania dokonywana jest płatność przelewem na konto klienta. Jednakże wiele osób w ten sposób szukając potencjalnego kupca ma na myśli brak opóźnionej płatności (płatność z odroczonym terminem) lub też brak zakupu kredytowanego z którego środki mogą wpłynąć dopiero po miesiącu od podpisania aktu.


Nasza firma dokonuje błyskawicznej płatności przelewem na konto sprzedającego co jest najbezpieczniejsze dla obu stron a dodatkowo zgodne z wymogami ustawy o AML czyli Anti Money Laundering co w języku polskim oznaczane jest jako ustawa związana z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.
5Skup mieszkań - na czym to polega ?
Cała idea prowadzenia działalności "SKUP MIESZKAŃ" opiera się o czas i pieniądze. Płynność finansowa firmy (możliwość zakupu bez kredytu) oraz krótki czas zakupu (przelew przy notariuszu) to różnica którą odczuwa osoba, która już samodzielnie próbowała sprzedać mieszkanie przez agencję nieruchomości lub portale ogłoszeniowe.

Agencja zapewni większą ilość zainteresowanych którzy będą odwiedzać i oglądać nieruchomość - mogą być ich dziesiątki miesięcznie. Dodatkowo pobierze prowizję w wysokości około 3% od sprzedającego i około 2% od kupującego nieruchomość.

Sam kupujący będzie to w większości osoba wspierająca się kredytem hipotecznym i nawet po decyzji zakupu będzie musiała poczekać 21 dni na rozpatrzenie wniosku kredytowego i do 3 miesięcy na pełny akcept dokumentacji i wyceny bankowej.

Co jeśli jesteśmy pewni że ktoś kupi a po kwartale dostajemy odpowiedź, że bank niestety odmówił kupującemu kredytu? Tak też się zdarza...

Stąd pomysł na biznes polegający na błyskawicznym skupie nieruchomości - wypłacamy mniej niż wynosi wartość rynkowa. Dyskontujemy zwykle cenę transakcyjną identycznej nieruchomości o 20% ale za to płacimy szybko i bezpiecznie przy notariuszu!

Skup nieruchomości Powązki

 


Wypełniając poprawnie i szczegółowo wszystkie pola formularza pozwalasz nam wstępnie ocenić atrakcyjność nieruchomości, jej wartość i atrakcyjność dla nas.

Stąd ważne jest podanie pełnego adresu, gdyż możemy obejrzeć budynek w Google Maps, oraz numer księgi wieczystej, której wpisy możemy przejrzeć przed spotkaniem i wyceną na żywo.

Więcej detali w formularzu = szybszy kontakt zwrotny z naszej strony!