SKUP DZIAŁEK BUDOWLANYCH

Skupujemy działki budowlane na terenie Warszawy i bliskich okolic

Transakcji dokonujemy zawsze w biurze notariusza. Czy to płatność gotówkowa, czy też przelew - najważniejsze jest bezpieczeństwo!
Weryfikacja wszystkich dokumentów
Sprawdzenie ksiąg wieczystych pod kątem własności, kredytów, zajęć komorniczych lub innych wpisów

Potwierdzenie tożsamości obu stron transakcji
Sporządzenie i przeprowadzenie aktu notarialnego

Sprawdzenie dokumentów pod kątem legalności
Zapewnienie prawidłowości rozliczenia finansowego za transakcję

SKUP DZIAŁEK BUDOWLANYCH

Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Skup działek budowlanych Warszawa. Transakcja w 5-7 dni!

Zależy Ci na ekspresowej sprzedaży działki? Skorzystaj z usług skupów nieruchomości w Warszawie!

Sprzedaż nieruchomości to procedura wymagająca czasu. Gdy chcemy zdecydować się na samodzielne przygotowanie ogłoszenia i oczekiwanie na kupującego, wszystko może zająć nawet kilka miesięcy. Co wtedy, gdy liczy się czas?

Najlepszym rozwiązaniem dla osób, które pragną błyskawicznie odsprzedać nieruchomość, będzie skorzystanie z usług skupów nieruchomości.

Skup nieruchomości – odsprzedaż od ręki

Skorzystanie z oferty skupu nieruchomości to alternatywne rozwiązanie dla samodzielnej sprzedaży lub też dla skorzystania z usług agencji nieruchomości.

Skupy tego rodzaju zajmują się obrotem nieruchomościami – skupują je od klientów praktycznie od ręki i mogą zapłacić za sprzedaż nawet w przeciągu kilku dni!

FORMULARZ KONTAKTOWY


 


Wypełniając poprawnie i szczegółowo wszystkie pola formularza pozwalasz nam wstępnie ocenić atrakcyjność nieruchomości, jej wartość i atrakcyjność dla nas.

Stąd ważne jest podanie pełnego adresu, gdyż możemy obejrzeć budynek w Google Maps, oraz numer księgi wieczystej, której wpisy możemy przejrzeć przed spotkaniem i wyceną na żywo.

Więcej detali w formularzu = szybszy kontakt zwrotny z naszej strony!
 
 

 

Skupujemy działki budowlane na terenie Warszawy i okolic